Ekonomi

Sigorta eksperleri hasar tespiti için deprem bölgesinde.

İSTANBUL (İGFA)-TÜSED Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Eksperleri İcra Kurulu (SEİK) Başkanı Ahmet Nedim Fazilet, sigorta eksperleri camiası olarak zarara uğrayan tüm vatandaşlarımızın yanında olduklarını söyledi. depremde.

Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren, beyin sarsıntısı hasarları konusunda uzman ve ilgili branşta lisanslara sahip eksperlerimizin, Zorunlu Deprem imkanı sunan tüm sivil veya ticari risk sigorta poliçelerinde hasar tespit çalışmaları için bölgeye sevk edildiğinin duyurulması Sigorta (DASK) ve isteğe bağlı beyin sarsıntısı teminatı alan Lider Fazilet, vatandaşların bölgeye sevk edildiğini söyledi. Tespit süreciyle ilgili herhangi bir endişesi olmamasını istedi.

“UZMAN KİMLİK KARTLARI İSTEYİN”

Toplumsal dayanışma açısından özel bir anlamı olan beyin sarsıntısı yaralanmalarında; Ekspertiz Uzmanları olarak sigortalılarımızın hasarlarını hızlı, adil ve objektif olarak tespit eder; Raporlarımızı DASK ve ilgili sigorta şirketlerine ileterek vatandaşlarımızın hasar tazminat ödemelerinin ivedilikle yapılması için gerekli tüm gayreti gösterdiklerini belirten Fazilet, “Bu kapsamda hasar tespit süreçlerinin başlatılabilmesi için sigortalılar Zorunlu Beyin Sarsıntısı Sigortası hasar bildirimi ALO DASK 125 Davet Merkezi, www.dask.gov.tr ​​internet sitesi ve e-devlet. sigorta şirketleri (acente veya çağrı merkezi aracılığıyla) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin www.sigorta.org.tr adresindeki web sitesinde mevcuttur.Sigorta eksper kimliğinin ibrazı istenerek olası mağduriyetlerin önlenmesi önemlidir. kartlar” diye uyardı.

devrekanihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu